Xtreme-Game
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Xtreme-Game

Xtreme-Game
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Instante WoW

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Angel
Gamehamster
Angel


Numarul mesajelor : 118
Data de inscriere : 12/05/2009

Instante WoW Empty
MesajSubiect: Instante WoW   Instante WoW Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 3:33 pm

Instantele sunt locuri in World of Warcraft in care se duc batalii pentru a castiga anumite iteme " armuri ".Instantele pot fi de 5 persoane 10 persoane , 25 persoane.Instantele mai grele sunt : Black Temple , TK , Sunwell Plateau , etc.Pentru a face o instanta va trebuie cel putin un tank ( de preferat warrior pe protection ) 2 Healeri - Shamani Paladini | 2 Priesti pt instantele de 5 persoane ( mai multi pentru celelalte ) si dps ( mage , shaman , etc ).Cine are nelamuriri sa spuna.
Sus In jos
https://xtreme-game.twilight-mania.com
DraSky
Gamehamster
DraSky


Numarul mesajelor : 168
Data de inscriere : 16/05/2009

Instante WoW Empty
MesajSubiect: Re: Instante WoW   Instante WoW Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:00 am

Aha doar atat? park lipseste ceva Smile
Sus In jos
Angel
Gamehamster
Angel


Numarul mesajelor : 118
Data de inscriere : 12/05/2009

Instante WoW Empty
MesajSubiect: Re: Instante WoW   Instante WoW Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 1:18 am

Alte instante : Zul'Gurub , Zul'aman , Kara , Grull , Tk , BT , Swp , (mai e una in hellfire in mijloc-Armagheridon).
Sus In jos
https://xtreme-game.twilight-mania.com
DraSky
Gamehamster
DraSky


Numarul mesajelor : 168
Data de inscriere : 16/05/2009

Instante WoW Empty
MesajSubiect: Re: Instante WoW   Instante WoW Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 1:31 am

Eu am facut-o pe aia cu KillJayden mai demult prin vacanta de vara (KILLJAYDEN E SEFU LUI ILIDAN DECI SUNT TARE SI NIMENI NU POATE SA ZICA CA NU SUNT MARE )
Sus In jos
Continut sponsorizat





Instante WoW Empty
MesajSubiect: Re: Instante WoW   Instante WoW Icon_minitime

Sus In jos
 
Instante WoW
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xtreme-Game :: World of Warcraft :: WoW pentru incepatori-
Mergi direct la: